Вокальний квартет Акорд

Україна                                                                                              Тернопіль

ЧОЛОВІЧИЙ ВОКАЛЬНИЙ КВАРТЕТ «АКОРД»

Вокальний квартет Акорд

За роки існування квартет завоював прихильність та визнання в Україні та в закордонні. З 2004 по 2015 роки здобув статус професійного колективу Тернопільської обласної філармонії.

Квартет «Акорд» сповідує академічну манеру співу, переважно «a capella». Вимогливість у підборі репертуару та його виконання з відчуттям найтонших художніх інтонацій є творчим кредо колективу.

У репертуарі квартету близько 200 творів: українські народні пісні та пісні народів світу, музична класика, духовні піснеспіви, зразки сучасної вокальної музики. Здебільшого це вивільнені від виконавських штампів високохудожні твори, які витримали випробування часом.

Вокальний квартет Акорд

Квартет – учасник Міжнародного студентського фестивалю у м. Бельфорті (Франція, 2000 р.), фестивалю «Лемківська ватра» у м. Гожуві Великопольському (Польща, 2005 р.), здійснив концертний тур містами Німеччини (2002 р.), брав участь у Днях української культури в Польщі (Жешув, 2005 р., Щецінь, 2011 р.), лауреат міжнародного фестивалю-конкурсу «Я там, де є благословення» (І премія, Тернопіль, 2011 р.), ІІ Міжнародного конкурсу вокальних ансамблів імені Дмитра Бортнянського (І премія, Київ, 2011 р.).

Володар Ґран-прі фестивалю-конкурсу "Зірковий парад" Львів 2014р.

Володарі Ґран-прі конкурсу духовної пісні "MIŁOSIERDZIE BOŻE WYŚPIEWAĆ CHCĘ" Polska. Tarnów.2017р.

Лауреати талант-шоу "Must Be the Music" "Tylko muzyka" Польща 2016р.

Учасники вокального телевізійного шоу "Голос країни" Україна 2018р.)

Вокальний квартет Акорд

Це далеко не повний перелік творчих досягнень колективу.

До мистецьких надбань віднесено і запис 3-х музичних аудіоальбомів.

Склад колективу:

  1. Володимир Футорський – тенор І
  2. Володимир Гапій – тенор ІІ
  3. Ярослав Якимчук – баритон
  4. Андрій Затонський– бас

Художній керівник колективу – заслужений артист України, доцент Тернопільського національного педагогічного університету Євген Гунько, вимогливий інтерпретатор і аранжувальник вокальної мініатюри.

У подальших планах квартету «Акорд» опанування нового репертуару, запис нових альбомів, копітка робота над виконавською майстерністю. Немає сумніву, що любов до пісні в поєднанні із щирою безпосередністю виконання стануть запорукою наступних творчих досягнень.

 

Вокальний квартет Акорд